27 maja 2022 Odpowiednie krzesło biurowe
Czy szklane biurka sprawiają więcej kłopotów niż są warte?

Nie da się ukryć, że szklane biurka są jednym z najbardziej imponujących mebli w biurze, ale czy ich utrzymanie w czystości nie jest poważnym problemem?

Tak i nie.

Najważniejsze jest to, że nie ma mowy o posiadaniu szklanych mebli w biurze bez niewielkiej odpłaty, tj. konieczności poświęcenia pewnej ilości czasu na utrzymanie ich w czystości. Jeśli pozostawimy szkło bez opieki, będzie się ono rozmazywać i wyglądać raczej nieestetycznie.
Jednak przy odrobinie regularnego czyszczenia i konserwacji, dosłownie w pięć minut, możesz mieć imponujące współczesne meble biurowe, które zachwycą Twoich gości.

Obejrzyj ten film, który pokazuje, jak łatwe może być czyszczenie każdego rodzaju szklanych mebli; możesz nawet wykorzystać te wskazówki w swoim domu!

Bez wątpienia szkło jest najlepszym materiałem na meble biurowe, zapewniającym nowoczesny i elegancki wygląd. Tak, dbanie o szkło wymaga czasu, ale czy tego typu biurka nie sprawiają więcej kłopotów niż są warte? Zdecydowanie nie!

Czy masz jakieś wskazówki dotyczące szklanych mebli?

Zobacz również
Odpowiednie krzesło biurowe

Bądźmy szczerzy, nie jest możliwe, aby dogadać się z każdym, przez cały czas. Może masz zły dzień i pstrykasz na kogoś bez sensu. Może nie zgadzasz się co do pomysłu, który omawiacie...

Większość firm chce nie tylko przetrwać, ale także rozwijać się i poprawiać z roku na rok. Przynajmniej taki powinien być cel każdego właściciela firmy wartego swojej soli. Jest bardzo...

W miarę jak przyszłe biuro ewoluuje, niezależnie od tego, jaki kształt przyjmie, menedżerowie muszą być gotowi do adaptacji. Styl zarządzania jest dziś wszystkim i wygląda na to, że w...